Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

X Korytowska Noc Poetów - program

X Korytowska Noc Poetów - programPoniżej prezentuję program X Korytowskiej Nocy Poetów. Program może ulec małym modyfikacjom.

Program X Korytowskiej Nocy Poetów
28-30 sierpnia 2020r.
Gospodarstwo Agroturystyczne Wygon

28.08.2020. (piątek)
-18.00 – Uroczyste rozpoczęcie X KNP.
-18.30 – Wszechnica poetycka (prowadzą Grzegorz Haciski i Piotr Pawłowski).
-22.00 – Płonące Debiuty Dziesięciolecia.
-22.30 – Spotkanie autorskie z Piotrem Żakiem z okazji wydania tomu poezji „Za parawanem miasta”.
- w trakcie ognisko i smakowite jadło.

29.08.2020. (sobota)
-10.00 - spływ kajakowy (dla chętnych, opłata 50 zł).
10.00 - 13.00 warsztaty rzeźbiarskie - prowadzi Piotr Pazdan.
- 13.00 - pachnąca poezją grochówka.
- 14.00 – warsztaty poetyckie, poprowadzi dr Barbara Zielińska z Uniwersytetu Szczecińskiego, słowo wstępu Leszek Dembek.
- 17.00 – biesiada poetycka.
30.08.2020 (niedziela)
- 9.00 – 10.00 – pożegnanie, zakończenie X KNP.

Szanowni Poeci i Miłośnicy poezji ! Informuję, że noclegi dla osób prezentujących wiersze są bezpłatne, dla osób towarzyszących 50 zł. Zwracam się również z gorącym apelem o wspomożenie fundacji w organizacji jubileuszowej nocy poprzez wpłaty na konto fundacji ( z dopiskiem "Noc Poetów) lub na miejscu podczas imprezy.

X Korytowska Noc PoetówTo już za pięć tygodni. Szanowni Poeci, Przyjaciele Mowy Wiązanej. Zapraszam serdecznie na X jubileuszową Korytowską Noc Poetów. Tym razem będziemy gościć w Gospodarstwie Agroturystycznym Rodziny Wolarków w Wygonie.
W programie, między innymi: wszechnica poetycka, palenie debiutów, poetycki spływ kajakowy, poetycka biesiada przy ognisku i wiele innych atrakcji. Przesyłajcie swoje zgłoszenia na adres piotrpawlowski3@op.pl
Regulamin:
1. Przesyłasz trzy wiersze, które zaprezentujesz podczas nocy.
2. Czas prezentacji nie może przekraczać 3 min.
3. Wiersze prezentujesz samodzielnie.
4. Obowiązuje tylko dobry humor
Serdecznie zapraszamy. ( Ze względów bezpieczeństwa wszystkich uczestników nocy poetów związanych z przebiegiem pandemii covid19, organizatorzy proszą o przestrzeganie w trakcie imprezy zasad obowiązujących w przestrzeni publicznej. Zabranie z sobą maseczek i rękawiczek ochronnych oraz środków bakterio i wirusobójczych. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo przejdą proces badania temperatury ciała. Informujemy jednocześnie, że w razie wprowadzenia przez MZ ponownych obostrzeń, noc poetów może być odwołana).

Konkursy, konkursy...

Szanowni Poeci, Szanowni Uczniowie, Szanowni Miłośnicy Poezji! Z przykrością musimy poinformować, że zaplanowany "Konkurs recytatorski jednego poety", który miał się odbyć w maju, z wiadomych względów musimy przesunąć na miesiące jesienne tego roku. Mamy nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normalności nasze spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego dojdzie do skutku. O ewentualnych zmianach terminów wszystkich imprez planowanych na okres wiosenno-letni będziemy informować.

Epilidra Trzecia za nami.

Epilidra Trzecia za nami.Epilidra Trzecia za nami. 15 lutego mieliśmy przyjemność zorganizować i prowadzić spotkanie autorskie dwóch wspaniałych poetek Krystyny Rodzewicz i Janiny Kujdy. Spotkaniu towarzyszyła promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja".

EpiLiDra Trzecia

EpiLiDra TrzeciaFundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" serdecznie zaprasza na EpiLiDrę Trzecią, której bohaterkami będą poetki Krystyna Rodzewicz i Janina Kujda. Podczas spotkania odbędzie się także promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja". Całość poprowadzi Piotr Pawłowski. Szczgóły na dołączonym plakacie.
Wygenerowano w sekund: 0.04
1,770,789 unikalne wizyty