Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Misterium Brzeskie

Misterium BrzeskieW ramach promocji regionalnej kultury i jej dziedzictwa nasza Fundacja, w serii Magna Cultura, wydala drukiem książkę Teresy Joanny Andrzejewskiej pt. „Misterium brzeskie – dialogiczna relacja z Bogiem poprzez drugiego człowieka” wraz z płytą DVD.
Misterium brzeskie pod nazwą „Zaśnięcie Maryi” to swoista inscenizacja, która stała się tradycją święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny uroczyście obchodzonego w Sanktuarium Matki Bożej Brzeskiej w Brzesku k/Pyrzyc.

Wieczór autorski Romana Szymańskiego

Wieczór autorski Romana SzymańskiegoW środę 28 lutego Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki w Choszcznie miała przyjemność promować tom poezji Romana Szymańskiego "Z mózgu"wydany nakładem fundacji.

Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja"

Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja"Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja" za nami.

Bo po co komu poezja... EpiLiDra Druga cd.

Bo po co komu poezja... EpiLiDra Druga cd.Epilidra Druga cd. to spotkanie poetyckie, na które serdecznie zapraszamy. Koncert Grzegorza Haciskiego promujący płytę "bo po co komu poezja". Zapraszamy do Rodzinnego Browaru Wyszak w Szczecinie w środę 30 stycznia o godzinie 19.00. Poezja, muzyka, dobre wino, dobre piwo, świetna atmosfera.

Prośba o wsparcie

Prośba o wsparcieSzanowni Przyjaciele Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"
Dziękujemy naszym darczyńcom, zwłaszcza tym, którzy systematycznie wspierają nasze działania. Serdecznie prosimy o wsparcie w każdej postaci i każdej, nawet najmniejszej sumie.
KONTO 90 8359 0005 0040 8721 2004 0001
Oraz przekazywanie 1% PODATKU
KRS 0000571674

Wygenerowano w sekund: 0.06
755,503 unikalne wizyty