Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Blog na stronie

Blog na stronieSzanowni Poeci. Chcecie publikować swoje teksty, chcecie dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych utworów? Od dzisiaj tak możliwość istnieje na naszej stronie. Utworzyliśmy Bloga Nocy Poetów. W panelu pionowym i poziomym znajdziecie zakładkę. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, wejść i zamieszczać swoje utwory. Zapraszam.

Wieczór Poezji po raz trzeci w Dobrej

Wieczór Poezji po raz trzeci w DobrejDobra poezją stoi….tak można by rzec, biorąc pod uwagę fakt, że przez ostatnich kilka miesięcy drukiem ukazały się tu dwa tomiki poezji oraz cyklicznie odbywa się poetycka impreza..
„Bo więcej waży jedna dobra strofa niż ciężar wielu pracowitych stronic”- pod takim hasłem Czesława Miłosza wydany został okazjonalny tomik wierszy z III Wieczoru „Dobra Poezja”, który odbył się 1 lutego br. w budynku Biblioteki Publicznej w Dobrej.

"Moje opowieści"- nowa książka Ks.Januarego

"Moje opowieści"- nowa książka Ks.JanuaregoO czym nie chcieli pamiętać Prusowie, sensacyjne aspekty polityki Mieszka I, nieznane fakty Bitwy Warszawskiej 1920 roku, szczególne okoliczności bitwy pod Lepanto w 1571 roku i ponadczasowe znaczenie zwycięstwa króla Jana Sobieskiego pod Wiedniem w 1863 roku. Te wszystkie ciekawe informacje odnajdzie czytelnik w publikacji pt. „Moje opowieści”, nowej, piętnastej z kolei książce ks. Januarego Żelawskiego, znanego autora niezwykle poczytnych, barwnie napisanych gawędziarskim językiem książek...

Prezentacja tomu poezji Barbary Dominiczak "Duszy uroczysko"

Prezentacja tomu poezji Barbary Dominiczak "Duszy uroczysko"Zapraszam do zakładki MEDIA do obejrzenia filmowej prezentacji najnowszego tomu poezji Barbary Teresy Dominiczak "Duszy uroczysko" wydanej nakładem Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów" Recz 2017.

Świąteczne Życzenia

Świąteczne ŻyczeniaCelebrowanie Tajemnicy Wcielenia ujawnia w każdym ludzkim sercu potrzebę bycia dzieckiem na podobieństwo Jezusa. Niech wpatrywanie się w Betlejemski żłobek uzdolni nas do dziecieńcego postrzegania świata w kategoriach prawdy dobra i piękna i pozwoli znajdować w sobie te wartości na radosne Święta i cały Nowy Rok 2018.

Życzy Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"
Wygenerowano w sekund: 0.03
258,118 unikalne wizyty