Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Konkurs

Sylwetki Nocy Poetów Zbigniew Dumowski

Szanowni Miłośnicy Poezji. Po dość długiej przerwie "nic nie pisania i nic nie publikowania" wracamy do prezentacji sylwetek Poetów Nocy Poetów. Dzisiaj chciałbym zaprezentować pana Zbigniewa Dumowskiego, poetę reckiego, który w tym roku po raz pierwszy postanowił zaprezentować swoją twórczość. W zakładce "Strefa poezji" zostały zamieszczone wiersze pana Zbigniewa, a poniżej jego krótki biogram.

1% podatku

Boże Narodzenie

XI Korytowska Noc Poetów za nami.

XI Korytowska Noc Poetów za nami.XI Korytowska Noc Poetów za nami. Ktoś zada pytanie, dlaczego tak długo zwlekałem z tekstem na stronę fundacji? Może ten czas musiał minąć, by kurz przeżyć opadł, emocje zelżały, duch poezji uspokoił, żeby na poetyckie zmagania spojrzeć chłodniejszym okiem.
Co nowego, co zaskakującego? Ważnym punktem tegorocznej nocy było odznaczenie Gryfa Zachodniopomorskiego wręczone przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza panu Zbigniewowi Kędrze, poecie z Węgorzyna. Nie mniej elementem było również wręczenie stypendiów im. Adolfa Długosza absolwentom Szkoły Podstawowej w Reczu za bardzo dobre wyniki na egzaminach kończących szkołę podstawową. Od wielu lat Fundacja Wspierania Kultury Noc Poetów ma przyjemność takie stypendia wręczać. W tym roku obdarowanymi byli Oliwia Iwach, Amelia Konieczna i Jakub Pater.
Wygenerowano w sekund: 0.06
3,624,778 unikalne wizyty