Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Konkurs Poetycki "O Laur Nocy Poetów"

Uprzejmie informujemy, że na konkurs literacki „O Laur Nocy Poetów” wpłynęło 80 wierszy, spośród nich Jury w składzie: Barbara Arsoba, prof. Andrzej Sulikowski (SPP) i ks. dr Jan Mazur, wyłoniło dziesięcioro nominowanych do nagrody głównej:Zmarła poetka Joanna Kulmowa

Zmarła poetka Joanna KulmowaJoanna Kulmowa, poetka, autorka utworów scenicznych oraz książek dla dzieci i młodzieży zmarła w niedzielę rano w Warszawie. O śmierci poetki poinformowała Magdalena Barcz, przyjaciółka pisarki.

Podziękowanie

PodziękowanieSzanowny Pan Sławomir Kokorzycki Prezes Zarządu Fundacji Wspierania Kultury Noc Poetów
W imieniu Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo składamy serdeczne podziękowanie za otrzymane dary, które są cennym wkładem w budowę wspólnego dzieła, jakim jest wychowanie i praca z dziećmi oraz młodzieżą.
Wacław Czakon
Prezes Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo

Festyn Rodzinny "Świętujemy 100-Lecie Niepodległości"

Festyn Rodzinny "Świętujemy 100-Lecie Niepodległości"Fundacja Wspierania Kultury „Noc Poetów”, Zakon Rycerzy Kolumba Rady w Szczecinie i Pyrzycach mają zaszczyt zaprosić na festyn rodzinny „Świętujemy 100-Lecie Niepodległości. Festyn rozpoczynamy 16 czerwca o godzinie 13.00 w Karczmie „Czarny Bawół” k/Starego Czarnowa. Konkurs piosenki dziecięcej, występy zespołów ludowych i młodzieżowych: Łukasz Tokarski Jakub Skory, Zespół Kalina, Zespół Pyrzyczanka, recital piosenek poetyckich Grzegorza Haciskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Ryszard Rynkowski. Prowadzenie Tadeusz Chudecki. Festyn będzie także okazją do zbiórki środków wspierających rehabilitację Eryka. Serdecznie zapraszamy.

I Konkurs Recytatorski Jednego Poety: "Zbigniew Herbert - Czuwaj wstań i idź !"

I Konkurs Recytatorski Jednego Poety: "Zbigniew Herbert - Czuwaj wstań i idź !"23 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Reczu odbył się pierwszy Konkurs Recytatorski Jednego Poety Impreza, organizowana przez naszą Fundację, a także Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu oraz Szkołę Podstawową im. Stefana Czarnieckiego w Reczu, odbyła się pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcanie do występów na scenie, prezentacja umiejętności uczniów, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze i uczczenie 100-lecia niepodległości Ojczyzny, a także uczczenie Roku Herberta. Konkurs odbył się pod hasłem "Zbigniew Herbert Czuwaj wstań i idź !"
Wygenerowano w sekund: 0.07
572,097 unikalne wizyty