Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Gloria Artis dla Aleksandry Petrusewicz

Gloria Artis dla Aleksandry PetrusewiczNieco z opóźnieniem, ale wciąż czekamy na wyznaczenie daty wręczenia, informujemy, że szczecińska poetka Aleksandra Petrusewicz, na wniosek Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów", została przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego odznaczona srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". O terminie i miejscu wręczenia niebawem poinformujemy. Serdecznie gratulujemy.

Debiutanci cd.

Debiutanci cd.Dzisaj kolej na dwójkę nowych debiutantów X Korytowskiej Nocy Poetów. Dwoje dobrze zapowiadających się poetów:
Aneta Hryckiewicz - od zawsze szczecinianka, z wykształcenia ekonomistka. Od dwoch lat współpracuje z szczecińskim oddziałem ZLP. Od roku prowadzi agencje artystyczną.
Zorganizowała spotkanie autorskie Edwarda Debickiego, koncert młodzieży bułgarskiej z Sziroka Łyka.Jest również pomysłodawcą wieczoru poetycko - muzycznego poświęconego cygańskiej poetce Papuszy. Obecnie pisze swoją pierwszą książkę dla wydawnictwa.
Jakub Charkowski - technik mechatronik, tytuł uzyskany za pośrednictwem Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Obecnie podejmuje pracę na stanowisku inżyniera ds. utrzymania ruchu, w firmie Flash-Butrym produkującej oświetlenie sceniczne. Z zamiłowania konstruktor i początkujący poeta. Fascynuje się poezją, która opisuje problemy emocjonalne człowieka w trudnych momentach jego życia.
Zapraszam do zakładki "Strefa poezji"

Debiutanci

DebiutanciZapraszam do zakładki "Strefa Poezji", w której, przez najbliższy czas, będę prezentował wiersze poetów występujących podczas X Korytowskiej Nocy Poetów. Zaczynamy od dwójki debiutantów, czyli Anny Dąbkowskiej i Bartosza Gawłowskiego.

Podzękowania

PodzękowaniaZarząd Fundacji wyraża najserdeczniejsze podziękowania wszystkim instytucjom, firmom, osobom prywatnym za wsparcie przy organizacji X Korytowskiej Nocy Poetów promującą twórczość literacką środowisk, które bez Państwa wsparcia nie mogłyby wypłynąć na szersze wody, ani zaprezentować swojej twórczości na rynku edytorskim i wydawniczym.
Prezes Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów" ks. Sławomir Kokorzycki.

Dziesiąta Korytowska Noc Poetów już za nami.

Dziesiąta Korytowska Noc Poetów już za nami.Już po raz dziesiąty gospodarze Korytowskich Nocy Poetów mogli gościć poetów z regionu, a nawet kraju, na corocznym spotkaniu poezji. Tym razem spotkaliśmy się w miejscowości Wygon w gościnnych progach Gospodarstwa Agroturystycznego Rodziny Wolarków. Jak co roku Noc upłynęła na czytaniu wierszy stworzonych i wykonanych przez ich autorów. Magiczna noc, magiczne ognisko, magiczni ludzie, którzy zjechali się by upajać się magicznym słowem. W tym roku mogliśmy zobaczyć i usłyszeć wiersze następujących poetów:
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,770,711 unikalne wizyty