Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Powitanie


"...bo po co komu poezja

słowa rymem związane

z natury piękne i soczyste

palona na stosie herezja"

Witaj wędrowcze na stronie Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"

1% podatku

Śmigus-dyngus w Bajdulinie Aleksandry Petrusewicz

Śmigus-dyngus w Bajdulinie Aleksandry PetrusewiczSerdecznie zapraszam do Wielkanocnej lektury książki Aleksandry Petrusewicz "Śmigus-dyngus w Bajdulinie", wierszowaną bajkę wydaną nakładem Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów".

Życzenia świąteczne

XI Korytowska Noc Poetów

XI Korytowska Noc PoetówSzanowne Poetki, Szanowni Poeci. Przed nami kolejna poetycka noc. Tym razem zapraszamy Was w gościnne progi Recza. 27 sierpnia 2021 roku, to oficjalna informacja, w Reczu odbędzie się XI KNP. Miejmy nadzieję, że epidemia nie pokrzyżuje naszych planów i znów będziemy mogli spotkać się całą poetycką rodziną.

Debiutanci X KNP, ciąg dalszy... Jakub Charkowski

Debiutanci X KNP, ciąg dalszy... Jakub CharkowskiDzisiaj kolej na Jakuba Charkowskiego, młodego, dobrze zapowiadającego się poetę. Jakub Charkowski- technik mechatronik, tytuł uzyskany za pośrednictwem Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Obecnie podejmuje pracę na stanowisku inżyniera ds. utrzymania ruchu, w firmie Flash-Butrym produkującej oświetlenie sceniczne. Z zamiłowania konstruktor i początkujący poeta. Fascynuje się poezją, która opisuje problemy emocjonalne człowieka w trudnych momentach jego życia.
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,770,698 unikalne wizyty