Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Powitanie


"...bo po co komu poezja

słowa rymem związane

z natury piękne i soczyste

palona na stosie herezja"

Witaj wędrowcze na stronie Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Konkursy, konkursy...

Szanowni Poeci, Szanowni Uczniowie, Szanowni Miłośnicy Poezji! Z przykrością musimy poinformować, że zaplanowany "Konkurs recytatorski jednego poety", który miał się odbyć w maju, z wiadomych względów musimy przesunąć na miesiące jesienne tego roku. Mamy nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normalności nasze spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego dojdzie do skutku. O ewentualnych zmianach terminów wszystkich imprez planowanych na okres wiosenno-letni będziemy informować.

Życzenia wielkanocne

Epilidra Trzecia za nami.

Epilidra Trzecia za nami.Epilidra Trzecia za nami. 15 lutego mieliśmy przyjemność zorganizować i prowadzić spotkanie autorskie dwóch wspaniałych poetek Krystyny Rodzewicz i Janiny Kujdy. Spotkaniu towarzyszyła promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja".

EpiLiDra Trzecia

EpiLiDra TrzeciaFundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" serdecznie zaprasza na EpiLiDrę Trzecią, której bohaterkami będą poetki Krystyna Rodzewicz i Janina Kujda. Podczas spotkania odbędzie się także promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja". Całość poprowadzi Piotr Pawłowski. Szczgóły na dołączonym plakacie.

1%

Wygenerowano w sekund: 0.50
1,335,051 unikalne wizyty