Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Powitanie


"...bo po co komu poezja

słowa rymem związane

z natury piękne i soczyste

palona na stosie herezja"

Witaj wędrowcze na stronie Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Noc Poetów 2024

Spotkanie autorskie Tomasza Czajkowskiego

Spotkanie autorskie Tomasza CzajkowskiegoTo już kolejny tom poezji wydanej nakładem Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów". W piątek 28 czerwca 2024 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować twórczość Tomasza Czajkowskiego autora Tomu "Krokodyl w głowie" wydanego nakładem fundacji. Spotkanie odbyło się w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Zapraszam na fotorelację w zakładce "Galeria"

Zaproszenie

Wielkanoc 2024

Kazachstan

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nakładem Fundacji Wspierania Kultury Noc Poetów, została wydana książka Pana Zbigniewa Kędry "Kazachstan" będąca opisem przeżyć zesłańca II Wojny Światowej. Jednocześnie zapraszamy na spotkanie autorskie promujące książkę 5 kwietnia 2024 roku o godzine 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łobzie.
Zapraszamy również do Węgorzyna , gdzie 15 marca o godzinie 13.30 w Szkole Podstawowej będzie można posłuchać wspomnień autora na żywo na spotkaniu promującym książkę. W tymże Węgorzynie 18 marca o godzinie 11.30 kolejne spotkanie, tym razem w Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy.
Wygenerowano w sekund: 0.04
3,722,017 unikalne wizyty