Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Życzenia świąteczne

XI Korytowska Noc Poetów

XI Korytowska Noc PoetówSzanowne Poetki, Szanowni Poeci. Przed nami kolejna poetycka noc. Tym razem zapraszamy Was w gościnne progi Recza. 27 sierpnia 2021 roku, to oficjalna informacja, w Reczu odbędzie się XI KNP. Miejmy nadzieję, że epidemia nie pokrzyżuje naszych planów i znów będziemy mogli spotkać się całą poetycką rodziną.

Debiutanci X KNP, ciąg dalszy... Jakub Charkowski

Debiutanci X KNP, ciąg dalszy... Jakub CharkowskiDzisiaj kolej na Jakuba Charkowskiego, młodego, dobrze zapowiadającego się poetę. Jakub Charkowski- technik mechatronik, tytuł uzyskany za pośrednictwem Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Obecnie podejmuje pracę na stanowisku inżyniera ds. utrzymania ruchu, w firmie Flash-Butrym produkującej oświetlenie sceniczne. Z zamiłowania konstruktor i początkujący poeta. Fascynuje się poezją, która opisuje problemy emocjonalne człowieka w trudnych momentach jego życia.

Boże Narodzenie

Debiutanci X KNP, ciąg dalszy

Debiutanci X KNP, ciąg dalszyDzisiaj zapraszam na spotkanie z poetką z Mazowsza, która w tym roku zaszczyciła swoją obecnością XKNP. O sobie napisała...
Nazywam się Mirona Miklaszewska . Urodziłam się na Mazowszu i kocham ten region z całego serca. Zwykle kiedy się przedstawiam, to mówię, że pochodzę z Sochaczewa koło Żelazowej Woli i już każdy wie, gdzie to jest. Należę do stowarzyszenia Sochaczewskie Wieczory Literackie ,,Atut,,. Działamy od 2008r, od trzech lat jestem w Zarządzie, ostatnio pełnię funkcję prezesa. Uczestniczę w wielu wydarzeniach poetyckich w całym kraju, np. w Zakopanem, Złotym Potoku, Łodzi, Łazieńcu, Sieradzu, Żyrardowie, Warszawie, Piastowie, no i oczywiście w moim rodzinnym mieście. Od 2017r jestem pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Noc Poezji i Muzyki WIERSZOTORÓWKA. W tym roku 21-22 sierpnia będzie czwarta edycja. Organizuję też inne wydarzenia kulturalne, ale to dla mnie i całego Atutu jest najważniejsze. Do naszego stowarzyszenia należą Poeci z innych miast, np. Łodzi, Warszawy, Turku, a nawet Szczecina.
Pozdrawiam serdecznie-Mirona Miklaszewska.
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,479,968 unikalne wizyty