Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Hołd i Pamięć. Spotkanie weteranów z kulturą i sztuką

Hołd i Pamięć. Spotkanie weteranów z kulturą i sztukąNasza Fundacja wsparła drukiem kolejnego numeru Brulionu PAI bardzo ciekawą inicjatywę, jaką było spotkanie w Ośrodku Kultury w Przelewicach weteranów Wojska Polskiego z kulturą i sztuką. Impreza, organizowana przez Wójta Gminy Przelewice, Dyrektora tamtejszego ogrodu dendrologicznego i Stowarzyszenie „Otwarte okno” zgromadziła ponad sto pięćdziesiąt osób, w większości żołnierzy i byłych żołnierzy WP, a także artystów młodszego i starszego pokolenia, wśród nich poetów, którzy zaprezentowali swoje występy i zadedykowali je weteranom Wojska Polskiego, którzy brali udział w misjach pokojowych i stabilizacyjnych w różnych rejonach świata.

VII Korytowska Noc Poetów

VII Korytowska Noc PoetówVII Korytowska Noc Poetów już niebawem. Szanowni Poeci zapraszamy do udziału w VII KNP, przesyłajcie zgłoszenia, przesyłajcie teksty. Najważniejsze informacje na załączonym plakacie. Regulamin:

Życzenia Wielkanocne

Życzenia WielkanocneZamyślenia, zatrzymania na chwilę w bezruchu, bliskich spojrzenia spotkania w uśmiechu wspólnoty poezji życzy Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Sptkanie autorskie

Sptkanie autorskie Szanowni Państwo,
W imieniu Pana Burmistrza Międzyzdrojów, Prezesa Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów" oraz swoich własnym serdecznie
zapraszam na spotkanie z Panią Danutą Szyksznian i promocję książki
"Wilno-krew i łzy. Ponary", w dniu 12 kwietnia 2017 r. godz. 13.00 w MDK. W książce jest również akcent Międzyzdrojskich
Krzyży Wileńskich.
W ramach prawdziwej, żywej lekcji historii , w myśl słów - ocalić od
zapomnienia.
Jadwiga Bober

Gloria Artis dla Władysława Łazuki

Gloria Artis dla Władysława ŁazukiNa wniosek naszej Fundacji, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński, nadał choszczeńskiemu poecie Władysławowi Łazuce brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Odznaczenia dokonał wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz podczas inauguracji II Zachodniopomorskiej Wiosny Poezji, w Światowym Dniu Poezji, 21 marca 2017 r. w Choszczeńskim Domu Kultury. Władysław Łazuka jest pierwszym w powiecie choszczeńskim kawalerem tego prestiżowego odznaczenia w kategorii: „za twórczość artystyczną”.
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,893,762 unikalne wizyty