Nawigacja
Ostatnie poezje
Zbigniew Dumowski
Julia Szymańska, Kor...
Tadeusz Śledziewski
Kazimierz Domozych "...
Jakub Charkoowski
Julia Szymańska, Kor...
Tadeusz Śledziewski
Kazimierz Domozych "...
Jakub Charkoowski
Aktualnie online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
Łącznie użytkowników: 22
Najnowszy użytkownik: ankaszczecinianka
Użytkowników online: 0
Łącznie użytkowników: 22
Najnowszy użytkownik: ankaszczecinianka
Logowanie
Losowa Fotka
Partnerzy
Konkursy Nocy Poetów - rozstrzygnięcie
WYNIKI KONKURSÓW 2017
KONKURS PLASTYCZNY
na projekt statuetki pt. LAUR NOCY POETÓW ogłoszony w Szkole Podstawowej w Reczu:
1. miejsce – Aleksandra Piłat
2. miejsce – Maksymilian Okonek
3. miejsce – Kacper Bohdziewicz
Wyróżnienia otrzymali:
Adrianna Grotkowska, Barbara Krakowiak, Szymon Eichman, Zuzanna Żutaszek
(w galerii prace, które wpłynęły na konkurs)
II KONKURS LITERACKI o LAUR NOCY POETÓW
pt. BARWY WSI POLSKIEJ
Nagrody otrzymali:
1. Natalia Ciesiółkiewicz SP Sowno
2. Karina Sauk SP Sowno
3. Jan Srokowski SP Zielin
Wyróżnienia:
Greta Kowalska SP Mieszkowice
Maja Chrobak SP Mieszkowice
Denis Dziatkiewicz SP Zielin
Zofia Wachnicka SP Zielin
Wojciech Witkowski SP Racimierz
Michał Kwaśniewski SP Piasek
Amelia Skrzypek SP Lubiana
Wiktoria Ślusarczyk Gim Bierzwnik
Aleksandra Kowalczyk Gim Recz
Bartosz Wojciechowski SP Sowno
Marcin Makowski SP Nowe Warpno
Weronika Zaśko SP Suchań
Mateusz Krajewski SP Nowe Warpno
Paulina Szczepańska SP Nowe Warpno
Marika Kalinowska SP Nowe Warpno
Bartosz Dziewulski SP Korytowo
I KONKURS LITERACKI DLA WIĘŹNIÓW
pt. Z MOJEJ PERSPEKTYWY
Miejsca:
I – Piotr Słomkowski, wiersz pt. Mogłem być jak (Goleniów)
II – Ewelina Kiełpińska, wiersz pt. Dziękuję (Kamień Pom.)
III – Maciej Wojtas, wiersz pt. Od zmierzchu do zmierzchu (Szczecin)
Wyróżnienia:
Jacek Danielewicz, wiersz pt. Kocham Cię... (Mamie...) (Nowogard)
Katarzyna Kicak, wiersz pt. Dotyk Anioła (Kamień Pom.)
Tadeusz Koliński, wiersz pt. Duma z pochodzenia (Goleniów)
Z tej okazji serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie za współpracę i wsparcie w organizacji konkursu.
KONKURS PLASTYCZNY
na projekt statuetki pt. LAUR NOCY POETÓW ogłoszony w Szkole Podstawowej w Reczu:
1. miejsce – Aleksandra Piłat
2. miejsce – Maksymilian Okonek
3. miejsce – Kacper Bohdziewicz
Wyróżnienia otrzymali:
Adrianna Grotkowska, Barbara Krakowiak, Szymon Eichman, Zuzanna Żutaszek
(w galerii prace, które wpłynęły na konkurs)
II KONKURS LITERACKI o LAUR NOCY POETÓW
pt. BARWY WSI POLSKIEJ
Nagrody otrzymali:
1. Natalia Ciesiółkiewicz SP Sowno
2. Karina Sauk SP Sowno
3. Jan Srokowski SP Zielin
Wyróżnienia:
Greta Kowalska SP Mieszkowice
Maja Chrobak SP Mieszkowice
Denis Dziatkiewicz SP Zielin
Zofia Wachnicka SP Zielin
Wojciech Witkowski SP Racimierz
Michał Kwaśniewski SP Piasek
Amelia Skrzypek SP Lubiana
Wiktoria Ślusarczyk Gim Bierzwnik
Aleksandra Kowalczyk Gim Recz
Bartosz Wojciechowski SP Sowno
Marcin Makowski SP Nowe Warpno
Weronika Zaśko SP Suchań
Mateusz Krajewski SP Nowe Warpno
Paulina Szczepańska SP Nowe Warpno
Marika Kalinowska SP Nowe Warpno
Bartosz Dziewulski SP Korytowo
I KONKURS LITERACKI DLA WIĘŹNIÓW
pt. Z MOJEJ PERSPEKTYWY
Miejsca:
I – Piotr Słomkowski, wiersz pt. Mogłem być jak (Goleniów)
II – Ewelina Kiełpińska, wiersz pt. Dziękuję (Kamień Pom.)
III – Maciej Wojtas, wiersz pt. Od zmierzchu do zmierzchu (Szczecin)
Wyróżnienia:
Jacek Danielewicz, wiersz pt. Kocham Cię... (Mamie...) (Nowogard)
Katarzyna Kicak, wiersz pt. Dotyk Anioła (Kamień Pom.)
Tadeusz Koliński, wiersz pt. Duma z pochodzenia (Goleniów)
Z tej okazji serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie za współpracę i wsparcie w organizacji konkursu.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?