Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

O nas

DziennikZorganizowaliśmy i współorganizowaliśmy ponad dwadzieścia spotkań autorskich, w tym kilkanaście w środowiskach wiejskich. Współorganizowaliśmy i byliśmy uczestnikami wielu sympozjów naukowych, z których publikacje są lub będą wydane drukiem. Przede wszystkim jednak zorganizowaliśmy V i VI Korytowską Noc Poetów, które zgromadziły liczne grono twórców z całego kraju, a nawet zza granicy, integrując środowisko, pobudzając do doskonalenia swojego literackiego warsztatu i ubogacając słuchaczy i czytelników nowymi treściami.
Wszystkie te działania są możliwe tylko i wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu, jakie od Państwa otrzymujemy. Zapewniamy, że z rozwagą i konsekwencją staramy się robić jak najlepszy pożytek z otrzymanych darowizn. Dlatego z serdeczną wdzięcznością ośmielamy się prosić o systematyczne wsparcie naszej Fundacji nawet niewielkimi kwotami.
Jednocześnie informujemy, że jeszcze nie jesteśmy wpisani na listę Organizacji Pożytku Publicznego i nie możemy korzystać 1% odpisu z podatku. Będzie to możliwe dopiero po udokumentowaniu dwuletniej działalności Fundacji.
Jednak już teraz darowizny na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania: osoby fizyczne do 6%, a osoby prawne do 10% uzyskanego przychodu.
Bardzo dziękujemy za każdą pomoc, jesteśmy także zainteresowani przyjmowaniem nieużywanych rzeczy, które mogłyby być nagrodami dla dzieci i młodzieży.
Zachęcamy także do śledzenia naszej działalności w internecie: https://www.facebook.com/Noc-Poetów-146002665807184/, lub na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich do współpracy, zwłaszcza we współtworzeniu Nocy Poetów, ale także w innych podejmowanych przez nas działaniach.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,515,924 unikalne wizyty